KORONAVÍRUS: INFORMUJE, 21. apríla

Vláda od zajtrajšieho dňa zmierňuje prísne ochranné opatrenia. Otvoria sa niektoré obchodné prevádzky, trhy a športoviská. Aktuálny počet chorých – 1199 pacientov. 
 
 
 
Dnes bol na webovej stránke Ministerstva hospodárstva SR uverejnený dokument s ucelenými informáciami o opatreniach pre podnikateľov v súvislosti s novým koronavírusom.
 
Zámerom je znížiť koncentrácie vodičov nákladných motorových vozidiel na odpočívadlách, resp. odstavných plochách a zabezpečenie plynulého tranzitu cez územie Slovenskej republiky.
 
Pendleri sa budú musieť po novom od 1. mája pri každom vstupe do SR preukázať negatívnym testom na ochorenie COVID-19, ktorý nesmie byť starší ako 30 dní. Nové karanténne opatrenia platia od 20. apríla.
Bližšie informácie sa dozviete na tomto linku: http://sppk.sk/clanok/3258

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce