Pôrodníctvo a gynekológia

Pôrodníctvo a gynekológia

Reprodukcia je definovaná ako schopnosť plodiť potomstvo. Je to základný prejav života. Každý živočíšny druh má špecifické reprodukčné parametre. Viac sa dozviete v prednáške veterinárneho lekára Elemíra Žoldoša.

14.12.2022

Infekčné ochorenia zvierat/besnota

Infekčné ochorenia zvierat/besnota

Táto prezentácia nemá ambíciu podrobne demonštrovať jednotlivé nosologické jednotky infekčných ochorení. Cieľom je upozorniť na niektoré aspekty infekčných ochorení, ktoré som v rámci svojej praxe považoval za dôležité. Predovšetkým najnebezpečnejšiu nákazu, ktorou je besnota.

29.11.2022

Dermatológia

Dermatológia

Čo je to dermatológia a aké má klinické príznaky? Ako sa správa zviera trpiace dermatologickým problémom ? Dozviete sa v prednáške veterinára.

13.12.2022

Syndróm dilatácie a volvulu žalúdka u psa

Syndróm dilatácie a volvulu žalúdka u psa

Vypočujte si odpovede na otázky: U akých psov sa vyskytuje najčastejšie? Ako zachrániť psa? Čo je to dilatácia a volvulus a aké sú jeho klinické príznaky?

25.11.2022

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce