Aktuálna zľava na palivové karty - jún 2024

Na základe zmluvy medzi SPPK a spoločnosťou SLOVNAFT, a.s., natankovali členovia SPPK prostredníctvom palivových kariet celkovo 724 513,76 litrov pohonných hmôt. 

Na základe vyššie uvedeného Vám bude v období od 16.6.2024 do 15.7.2024 fakturovaná zľava vo výške:

- 0,063 EUR na liter PHM s DPH pre palivové MOL Group GOLD karty EUROPE a MOL Group GOLD karty SLOVAKIA (odložená splatnosť)

- 0,0704 EUR na liter PHM s DPH pre palivové MOL Group GOLD karty PREPAID (platba vopred).  

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. čísle: 0800 111 811 alebo na mailovej adrese [email protected].

Dovoľte mi tiež upriamiť Vašu pozornosť aj na akciu, ktorú Vám prinášame v spolupráci so Spoločnosťou Slovnaft. Zaregistrujte sa do zákazníckeho programu (aplikácie) Slovnaft Move, a spolu s registráciou získate kupón na 3 produkty Fresh Corner zdarma podľa vášho výberu. Táto akcia platí do 23.6. 2024 a len pre novoregistrovaných užívateľov do aplikácie. Bližšie informácie a kód na uplatnenie akcie nájdete v prílohe na stiahnutie.

 

Dokumenty na stiahnutie

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Agropoistenie Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum CAC Finance Internetový sprievodca trhom práce