Stretnutie terajších a bývalých predsedov a riaditeľov členských subjektov v Trnave

Október - Mesiac úcty k starším je najvhodnejším obdobím na zorganizovanie stretnutia, ktorým chceme vyjadriť úctu a vďaku ľuďom, s ktorými sme sa po dlhé roky dennodenne počas pracovných dní stretávali a riešili pracovné záležitosti, ale i zdieľali súkromné radosti a strasti. Každoročne preto Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora v Trnave organizuje priateľské stretnutie terajších a bývalých predsedov a riaditeľov jej členských subjektov. Stretnutie je pripomenutím, že aj keď sú už títo poľnohospodári a potravinári na zaslúženom odpočinku, nezabúdame na nich a vážime si prácu, ktorú vykonali.
 
 
Tohtoročné stretnutie sa konalo 24. októbra v Kultúrnom dome v Maduniciach. S príhovorom vystúpil predseda RPPK v Trnave Ing. Oliver Šiatkovský, ktorý vyslovil veľké ďakujem všetkým prítomným za ich celoživotnú tvrdú a poctivú prácu a priblížil im aktuálnu situáciu v poľnohospodárskom a potravinárskom sektore. Pamiatku tých, ktorí v tomto období odišli z našich radov si prítomní uctili minútou ticha. Záver príhovoru patril  oslávencom, ktorí v tomto roku oslávili životné jubileum a poprial im hlavne pevné zdravie do ďalších rokov života. Zaujímavá diskusia o situácii v poľnohospodárskom a potravinárskom sektore pokračovala počas slávnostného obeda a aj dlho po ňom.
 
Príjemnú a veselú atmosféru stretnutia dopĺňal heligónkar Štefan Bašovský. Nechýbala ani čaša dobrého vína od PD Hlohovec, občerstvenie a hlavne dobrá nálada.. Ako tradičnú spomienku na stretnutie obdržali všetci zúčastnení spoločnú fotografiu, ktorá im pripomenie chvíle strávené v spoločnosti priateľov a kolegov a tradičné jablko od spoločnosti Plantex, spol. s.r.o., ktoré sa stalo symbolom tejto akcie.

 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Slovenská databáza výživového zloženia Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Renomia SZ CHKT - Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) KPPS s.r.o. PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Internetový sprievodca trhom práce