Porada zväzov a združení v sektore poľnohospodárstva a potravinárstva

V pondelok 17. decembra 2018 o 10,00 hod. sa v priestoroch úradu Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory uskutoční porada zväzov a združení v sektore poľnohospodárstva a potravinárstva pri SPPK. 
 
 
Hlavnou témou porady bude účasť a systém práce zástupcov SPPK v pracovných skupinách COPA COGECA a skupinách pre občiansky dialóg pri Európskej komisii. Zároveň sa zástupcovia jednotlivých zväzov a združení dozvedia informácie o aktuálnom stave rokovaní o Spoločnej poľnohospodárskej politike na roky 2021 – 2027 a aktivitách SPPK v tejto oblasti.
 
Svoju účasť (resp. neúčasť) je nutné nahlásiť e-mailom na adrese sekretariat@sppk.sk najneskôr do 12.12.2018.
 
 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Slovenská databáza výživového zloženia Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Renomia SZ CHKT - Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) KPPS s.r.o. PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Internetový sprievodca trhom práce