Deň poľa kukurice 2018

Komplexný pohľad na kukuricu ponúknu iba Selice.
 
 
Súčasťou tohto komplexného podujatia Dňa poľa kukurice bude diskusia o cenách jesenných plodín, ukážka poľnohospodárskej techniky v pracovnom nasadení alebo prehliadka hybridov kukurice.
 
Celkovo sa predstaví 39 vystavovateľov z oblasti predaja a výroby techniky, osivárstva, poistenia, nákupu a predaja komodít, alebo finančných služieb. Na poľnej výstave sa okrem iného predstavia aj novinky na slovenskom trhu od spoločností Lemken, Bednar, Fendt, alebo Muthing. 
 
Novinkou aktuálneho ročníka je využitie veľkoplošnej obrazovky, ktorá zvýrazní viaceré detaily na predvádzanej technike. 
 
Podujatie začína o 10.00 a na predvádzacie pozemky návštevníkov navedú informačné tabule.
 
 

Partneri

Visegrad Fund UniCredit banka ČSOB banka Slovenský cukrovarnícky spolok Združenie výrobcov liehu a liehovín na Slovensku Slovenská databáza výživového zloženia Agrokomplex-výstavníctvo-Nitra-š.p. Národná sústava povolaní Renomia SZ CHKT - Slovenský zväz pre chladiacu a klimatizačnú techniku Združenie pestovateľov obilnín (ZPO) KPPS s.r.o. PoľnoInfo - aktuálny pohľad na agrosektor Komoditná burza Bratislava Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Internetový sprievodca trhom práce